Smolík - Musil, Metra R., Merta J. - Strack (33'), Lesniak J. (88'), Huška, Kocúr, Burda (65') - Vrtný, Kozel (82')

Náhradníci: Vyvial T. (88'), Skurka T. (82'), Király (33'), Sklalický (65'), Prášil

Diváci: 120

Objektivní shrnutí Vlastimila Martínka:

Očekávané derby začalo opravdu z ostra. Už ve 2.minutě doputoval odražený míč k Romanu Kocúrovi,který střelou z 22 metrů nedal Škarabelovi v brance hostů ani tu nejmenší šanci - 1:0. Hosté odpověděli zvýšenou snahou o vyrovnání. Povedlo se jim to v 11.minutě, když rozhodčí Klečacký nařídil po souboji Franty Musila s Hradilem přísný pokutový kop - 1:1. Vyrovnané skóre přineslo i vyrovnanou hru s několika šancemi na obou stranách. Baška ale postupně v dalším průběhu hry získávala územní převahu a Palkovice měly hodně starosti s uhájením remízového stavu.

Druhý poločas začal oboustranně nebezpečnými útoky. V 50.minutě se dostal do šance nejlepší střelec Palkovic Honza Vrtný a překonal brankáře hostů - 2:1. Vedení domácích udalo ráz dalšímu průběhu utkání. Baška podnikala jeden nebezpečný útok za druhým, Palkovice se zatáhly a hrozily z brejkových situací. Tlak Bašky narůstal a skóre se neměnilo především díky výborným zákrokům domácího golmana Pavla Smolíka, který opět prokázal, že patří k nejlepším v okrese. Konečné řešení dramatického utkání přinesla 86.minuta. Dlouhý výkop brankáře Smolíka až na hranici pokutového území hostů přinesl nedorozumění stopera hostů s brankářem a vlastní gol, kterým Palkovice daly definitivní podobu výsledku  - 3:1. Baška dostála svému aktuálnímu třetímu místu tabulky. Zkušenosti Škarabely a bratři Hradilů výborně doplňovali mladí, kteří povětšinou přehrávali domácí kombinačně. Palkovice opět nastoupily bez několika hráčů základní sestavy a díky vynikajícímu výkonu Smolíka a obětavénu výkonu všech hráčů nakonec dosáhly na zisk tří veledůležitých bodů.