Mistrovské utkání Palkovice - Nošovice 2:0 (1:0)

10.09.2013 21:30

Sestava: Smolík - Závodný, Lesniak, R.Merta, T.Vyvial - Čuba, Vrška (Habrnal), Tobiáš, L.Vyvial (Poledník) - Huška - Kusý do hry nezasáhl jen J.Merta, kterému se za to omlouvám.

Góly: Čuba (24), Habrnal (90)


Musím souhlasit s Bizim, koněčně se dalo na to koukat, i když soupeř kromě posledních 15 minut zápasu byl dost bezzubý. Začali jsme mírnou převahou, kterou jsme mohli zužitkovat již v 18. minutě, kdy krásně u levé lajny unikl Kusý, ale opět potvrdil, že finální přihrávka nám dost kazí naše úsilí, nepřihrál na nabíhajíciho volného Čubu. Přišlo to až v 24. minutě, kdy přihrávku Hušky po chybě obránce hostí proměňuje Čuba v 1. gól zápasu. Zbytek poločasu jsme dohráli za mírné převahy s pár náznaky šancí, opět chyběla dobrá finální přihra.


Druhý poločas jsme začali s tlakem na soupeře, který dělal chyby, my jsme je však nevyužili. V 58. minutě po krásné přihrávce Hušky Kusý neproměnuje (obránce fauloval). V 61. minutě střídal Poledník L.Vyviala a v 69. minutě Habrnal ne zcela zdravého Vršku. V 71minutě krásná akce po ose Huška-Čuba-Kusý neproměnuje, 81. minuta - Kusý vysunuje Závodného, který místo samostatné akce dává přihru Habrnalovi do ofsajdu, 85. minuta - centr Lesniaka, Kusý hlavičkuje do tyče. V 90minutě další krásnou akci rozjel T.Vyvial, přihrál Huškovi a ten do samostatného úniku vysílá Habrnala a je to 2:0. Tak zápas i končí nebo další gól Čuby rozhodčí pro ofsajd neuznává.

 

Nejlepší hráči R.Merta a Smolík, který nás hlavně v naší hluché 15-ti minutovce (74-89min) podržel skvělými reflexními zákroky. Klukům děkuji za výkon, jen je potřeba se více soustředit na finální přihrávku, pak se nemusíme do posledných minut bát o výsledek.

S pozdravem trenér Wiedermann.