Mistrovské utkání Nebory - Palkovice 2:0 (0:0)

17.09.2013 21:18

Sestava: Sommer - Závodný, Lesniak, R.Merta, Galásek - Čuba, Huška (Mičulka), Tobiáš, L.Vyvial (Vrška) - Kusý, Zátopek (Gola), do hry nezasáhl T.Vyvial

Góly: ---

První poločas vůbec nenasvědčoval, že by jsme s Nebor měli odjet bez bodu. Měli jsme více ze hry, ale špatné řešení finálních přihrávek znamenalo, že to tak dopadlo. Již ve 3. minutě nedává Čuba samostatný nájezd z pravé strany hřiště a tím naše šance skončily. Co byla platná dobrá hra ve středu hřiště, když v zakončení jsme byli jaloví.
A pak přišel 2. poločas. I když jsem hráče v kabině nabádal, aby se při příchodu na hřiště opět pořádně rozehřáli, nebrali na to zřetel. Po příchodu na hřiště jsem viděl jen hloučky debatujících hráčů a tak přišel trest. Domácí, kteří se řádně rozehřáli po přestávce, nás začali přehrávat a přišly hned 2 tresty. Nejdřív v 53. minutě Čuba nedohrál do konce domácího hráče a ten dává na 1:0 a pak v 55. minutě přichází chyba Tobiáše, kterému domácí odebírají míč a po rychlém protiútoku zvyšují na 2:0.
Je velice tristní, že nejlepším hráčem byl brankář Sommer, který již 3 roky nechytal, a samozřejmě na podzim v dobré formě hrající R.Merta.
Bohužel, i když dnešní hráči Palkovic jsou vynikající fotbalisté, žádného soupeře bez dostatečného nasazení neporází. Nejsou ochotni si před zápasem odepřít věci, které jim znižují jejich výkon.
Již kdysi Beckenbauer, vynikajíci německý hráč, prohlásil, že bez odřeknutí si světských radovánek by nikdy nedokázal to, co dokázal (mistr světa a Evropy).
Vím, že hrajeme jen okres, ale platí to jisté. Prostě bez dostatečné přípravy na zápas den předtím se na lepší výsledky dosáhnout nedá. Pokud si to hráči neuvědomí, tak budeme hrát stále jen okres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S pozdravem trenér Wiedermann